Loading
phone

+48 535 70 11 70kliknij aby zatelefonować

mail

Formularz zapytaniowy

Napisz e-mail
O nas

O nas

Stomatologia Kobyłka jest miejscem, które na pewno się Państwu spodoba. Tworzymy przyjazną atmosferę, dlatego po przekroczeniu naszych drzwi napięcie, obawa, strach i zdenerwowanie szybko mijają. Pozostaje zadowolenie, satysfakcja i chęć powrotu do nas.

Jesteśmy kliniką z kilkuletnia tradycją. Na przestrzeni lat zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy pacjentów. Staramy się podchodzić do każdego w indywidualny sposób oferując leczenie na najwyższym poziomie. Pacjent zawsze jest naszym gościem, dlatego traktujemy każdego z należytym szacunkiem i wyrozumiałością do zgłaszanego problemu.

Nasza wizytówką są doświadczeni specjaliści oraz dyplomowane higienistki. Lubimy się prywatnie i zawodowo dlatego współpracujemy ze sobą oferując Państwu fachową i kompleksową opiekę. Oferujemy leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej,estetycznej, dziecięcej, endodoncji wraz z leczeniem pod mikroskopem, protetyki, ortodoncji,chirurgii stomatologicznej z implantologią, jak również profilaktykę, na którą stawiamy szczególny nacisk.

Dla tych co nie są w stanie przezwyciężyć strachu mamy dobrą wiadomość! Leczymy w narkozie! Zapraszamy również na zabiegi medycyny estetycznej. Chcemy by twarz każdego pacjenta lśniła pięknem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wysokiej jakości sprzęt i materiały, mikroskop, pantomograf, RVG, 3 klimatyzowane gabinety z ekranami TV oraz przyjemne wnętrze.

Zależy nam by pacjent pozbył się stresu i odwiedzał nas z przyjemnością. Stawiamy na najnowsze techniki leczenia, trwałe efekty bez bólu, komfort i luźną, sympatyczną atmosferę.

To dzięki Wam chce nam się pracować, mamy satysfakcję z leczenia, motywację do podnoszenia kwalifikacji i radość z Waszych pięknych uśmiechów.

Dziękujemy każdemu naszemu Pacjentowi za zaufanie i zapraszamy do naszej kliniki.