Loading
phone

+48 535 70 11 70kliknij aby zatelefonować

mail

Formularz zapytaniowy

Napisz e-mail
Usługi

Usługi

Szukacie Państwo miejsca, w którym będziecie mogli zapomnieć o swoim strachu przed dentystą? Miejsca, w którym będzie się leczyła cała Wasza rodzina? Gdzie nie tylko wyleczycie zęby, ale także poprawicie ich wygląd?

Stomatologia Kobyłka jest miejscem, którego szukaliście! Dzięki usługom, jakie oferuje nasza placówka, pomoc znajdzie tu każdy z członków Waszej rodziny niezależnie od wieku i problemu, z jakim się boryka. Klinika w Kobyłce oferuje swoim pacjentom nie tylko ciepłą i przyjazną atmosferę, ale także w pełni profesjonalną obsługę.

Nasza klinika oferuje Wam szereg usług, dzięki którym Wasze uśmiechy znów staną się czarujące.

Należą do nich:

 • Profilaktyka:
  Za tą nazwą kryją się nie tylko badania kontrolne, ale i profesjonalne czyszczenie zębów. Składa się na nie: usuwanie kamienia, czyli skaling, usuwanie osadu, czyli piaskowanie, oraz polerowanie zębów po zakończonym zabiegu. Przeprowadzamy również fluoryzację aby wzmocnić szkliwo, oraz lakowanie, czyli zabezpieczamy bruzdy przed próchnicą. Warto pamiętać, że lepiej zapobiegać niż leczyć.
 • Stomatologia zachowawcza:
  Naszym priorytetem jest leczenie bez bólu, dlatego w naszej klinice możecie liczyć na bezbolesne leczenie. W swojej pracy wykorzystujemy nie tylko znieczulenia najnowszej generacji, ale także najnowsze technologie i materiały. Leczymy próchnicę, odbudowujemy złamania, zmieniamy kształt zębów wg. potrzeb, naprawiamy ich wszelkie niedoskonałości. Walczymy o każdy ząb do końca.
 • Endodoncja:
  Leczenie kanałowe polega na usunięciu zainfekowanej tkanki z komory i kanału zęba za pomocą precyzyjnych narzędzi. Następnie opracowaniu kanału, dezynfekcji oraz szczelnemu wypełnieniu go specjalnym materiałem zastępczym. Często jest to ostatnia szansa na uratowanie zęba przed usunięciem.
 • Leczenie pod mikroskopem:
  Leczenie pod mikroskopem daje nam szansę na uratowanie każdego zęba. Przy pomocy mikroskopu udrażniamy kanały, usuwamy złamane narzędzia, przeprowadzamy rewizję leczenia endodontycznego, zamykamy perforacje. Zajmujemy się trudnymi przypadkami i leczymy zęby, które skazane są na usunięcie.
 • Stomatologia estetyczna:
  Ułamany ząb, nie ten kolor, nie ten kształt, przerwa między zębami, to nie koniec Waszego marzenia o pięknym uśmiechu! W naszej klinice możecie liczyć na szereg zabiegów estetycznych, które nadadzą Twojemu uśmiechowi nowego blasku. Nasi specjaliści odtworzą dokładny kształt zęba w jego naturalnym kolorze, a nasze wypełnienia zostaną wykonane w taki sposób, że ubytki będą zupełnie niewidoczne, z bruzdami i guzkami charakterystycznymi dla danego zęba
 • Wybielanie:
  Oferujemy Wam wybielanie metodą nakładkową, czyli domową, oraz wybielanie w gabinecie za pomocą najnowocześniejszej, specjalnej lampy przyspieszającej cały proces.
 • Biżuteria nazębna:
  Mamy też coś dla amatorów świecidełek i ozdobnej biżuterii. Swoim pacjentom oferujemy między innymi: kryształki Swarovskiego, złoto ze szlachetnym kamieniem, a także cekiny. Biżuteria nazębna, to dokonały sposób na modny uśmiech.
 • Stomatologia dziecięca:
  To ważne, by już do najmłodszych lat małe dzieci oswajać z profilaktyką i co ważne, by już na początku nie zniechęcać ich do dentysty. Dlatego dla nas komfort małego pacjenta podczas leczenia jest najważniejszy. Specjalnie dla maluchów, puszczane są zabawne bajki, by mały pacjent czuł się w pełni komfortowo. Każdy maluch jest u nas nagradzany!
 • Protetyka:
  Obejmuje w swym zakresie wszelkie uzupełnienia. U nas możesz wykonać nie tylko protezy całkowite, ale także protezy częściowe i szkieletowe oraz protezy na implantach. Wykonujemy też korony, mosty, licówki porcelanowe, jak również onlaye i inlaye. Rekonstruujemy również zwarcie w relacji centralnej z zastosowaniem deprogramacji mięśni żucia, czyli leczymy przyczynę starć Państwa zębów.
 • Chirurgia:
  Wykonujemy wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Ekstrakcje zębów, dłutowania ósemek, resekcje, hemisekcje, plastykę wędzidełka, plastykę zatoki szczękowej, jak również usunięcia torbieli oraz wszelkich zmian na błonie śluzowej jamy ustnej.
 • Implanty:
  W Klinice w Kobyłce pracujemy na najlepszych systemach implantologicznych. Jeśli macie Państwo ubytki w uzębieniu, zmuszeni jesteście do stosowania na co dzień protezy, implant z pewnością jest najlepszym rozwiązaniem. Implant, to inaczej mówiąc zastępczy korzeń, do którego stomatolog mocuje koronę, czyli sztuczny ząb. Implanty mogą stanowić filary pod mosty, jak również pozwalają ustabilizować protezy.
 • Ortodoncja:
  To nie tylko prostowanie zębów, ale i leczenie wad zgryzu. Oferujemy Państwu aparaty ruchome i stałe z zamkami metalowymi oraz estetycznymi (kryształowe, porcelanowe).
 • Leczenie w narkozie:
  Dla tych ze złymi doświadczeniami, dla tych, co strach dominuje nad bólem, oraz dla tych, co nie lubią „borowania”, proponujemy przyjemny sen o zdrowych zębach. A po przebudzeniu sen staje się jawą...
 • RTG:
  Istnieją zabiegi, których nie rozpoczynamy, bez zdjęć. Rtg służy nam po to, żeby widzieć więcej. Oprócz zdjęć zębowych, wykonanych za pomocą radiowizjografii zapraszamy Państwa na zdjęcia pantomograficzne i cefalometryczne niezbędne w diagnostyce i ortodoncji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, dzięki którym szybko i bezboleśnie uzyskają Państwo modny i piękny uśmiech.