Loading
O nas

O nas

Stomatologia Kobyłka jest miejscem, które na pewno się Państwu spodoba. Jest to gabinet stomatologiczny, gdzie spotkacie się Państwo z przyjazną atmosferą, dlatego po przekroczeniu naszych drzwi napięcie, obawa, strach i zdenerwowanie szybko mijają. Pozostaje zadowolenie, satysfakcja i chęć powrotu do nas.

Rozumiemy, że gabinet dentystyczny, stomatolog czy potocznie dentysta kojarzą się Państwu z bólem i nieprzyjemnymi zabiegami. Ale nie my!

Jesteśmy gabinetem dentystycznym z kilkuletnią tradycją. Na przestrzeni lat zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy pacjentów. Każdy stomatolog pracujący w naszej klinice stara się podchodzić do pacjenta w indywidualny sposób, oferując leczenie na najwyższym poziomie.

Pacjent zawsze jest naszym gościem, dlatego traktujemy każdego z należytym szacunkiem i wyrozumiałością do zgłaszanego problemu.

Wizytówką naszego gabinetu stomatologicznego są doświadczeni lekarze dentyści-specjaliści z każdej dziedziny oraz dyplomowane higienistki. Lubimy się prywatnie i zawodowo dlatego współpracujemy ze sobą, oferując Państwu fachową i kompleksową opiekę.

Proponujemy leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej, dziecięcej, endodoncji wraz z leczeniem pod mikroskopem, protetyki, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej z implantologią, jak również profilaktykę, na którą stawiamy szczególny nacisk. Dla tych, co nie są w stanie przezwyciężyć strachu mamy dobrą wiadomość! Leczymy w narkozie! Zapraszamy również na zabiegi medycyny estetycznej. Chcemy by twarz każdego pacjenta lśniła pięknem. Do Państwa dyspozycji oddajemy wysokiej jakości sprzęt i materiały, mikroskop, pantomograf, RVG, 3 klimatyzowane gabinety dentystyczne z ekranami TV oraz przyjemne wnętrze.

Zależy nam, by pacjent pozbył się stresu i odwiedzał nas z przyjemnością. Żeby dentysta nie był postrachem, a przyjacielem. Żeby gabinet stomatologiczny był oazą relaksu, a nie salą tortur. Stawiamy na najnowsze techniki leczenia, trwałe efekty bez bólu, komfort i luźną, sympatyczną atmosferę.

To dzięki Wam, nam stomatologom chce się pracować, mamy satysfakcję z leczenia, motywację do podnoszenia kwalifikacji i radość z Waszych pięknych uśmiechów.

Dziękujemy każdemu naszemu Pacjentowi za zaufanie i zapraszamy do naszej kliniki.