Loading

Leczenie zębów w narkozie

Jako gabinet stomatologiczny mamy do zaoferowania Państwu, wiele znieczuleń, aby nie dopuścić do bólu. W miłej atmosferze jesteśmy w stanie również przekonać Pacjentów, którzy się boją do leczenia w znieczuleniu miejscowym. Wiemy jednak, że jest grupa ludzi, która nie jest w stanie pokonać lęku co stanowi istotny problem, szczególnie u dzieci.
Dla Pacjentów ze złymi doświadczeniami, dla tych, co strach dominuje nad bólem, oraz dla tych, co nie lubią „borowania”, proponujemy leczenie zebów w narkozie. Zapewniamy przyjemny sen o zdrowych zębach. A po przebudzeniu sen staje się jawą...

Od lat współpracujemy z wybitnym specjalistą w dziedzinie anestezjologii. Znieczula on w kilkudziesięciu renomowanych warszawskich klinikach. Wykonaliśmy razem wiele leczeń zębów w narkozie, dzięki czemu wypracowaliśmy najlepszy sposób opieki nad pacjentem. Komfort jaki daje nam narkoza jest obopólna dla lekarza i pacjenta. W ciągu kilku godzin jesteśmy w stanie skutecznie wyleczyć wszystkie zęby nie narażając pacjenta na ponowną traumę. W XXI wieku mamy pełne prawo do nowoczesnego leczenia stomatologicznego bez bólu i niepotrzebnego stresu.

Leczenie zębów w narkozie daje nam właśnie taką możliwość.